Neutrální sprchový olej Zobrazit větší

NEUTRÁLNÍ SPRCHOVACÍ OLEJ

Nové

Sprchovací olej - bez éterických olejů vhodný pro péči o přecitlivělou pokožku

Více informací

Tento produkt již není na skladě

55,00 Kč

Více informací

Tento základní sprchovací olej neobsahuje žádné éterické oleje. Je vhodný pro ty, kdo chtějí experimentovat a míchat si vlastní, individuální receptury. Podle druhu použitého oleje či jejich směsi se přidává 0,5–2 % éterických olejů. 

Vhodný také pro ty, kdo mají zájem o sprchovací olej bez éterických olejů, nebo mají přecitlivělou pokožku, či obavy z alergických reakcí.

 

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.

 

Použití: 
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

INCI: 
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Beta-carotene, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

 

Skladování: 
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 Pro celkový přehled o sprchových olejích klikněte ZDE 

Hodnocení

V této chvíli není zadáno žádné hodnocení.

Napsat recenzi

NEUTRÁLNÍ SPRCHOVACÍ OLEJ

NEUTRÁLNÍ SPRCHOVACÍ OLEJ

Sprchovací olej - bez éterických olejů vhodný pro péči o přecitlivělou pokožku

19 dalších produktů ve stejné kategorii: