THERMO-BALSAM SKOŘICOVÝ PROHŘÍVACÍ BALZÁM Zobrazit větší

THERMO-BALSAM SKOŘICOVÝ PROHŘÍVACÍ BALZÁM

Nové

Skořicový prohřívací balzám

Více informací

Tento produkt již není na skladě

21,00 Kč

Více informací

Skořicový prohřívací balzám je vysoce účinný aromaterapeutický přípravek, který způsobuje velmi silné prohřátí tkáně. Tohoto účinku je dosahováno použitím jednoho z nejteplejších éterických olejů – skořicového. Aplikace THERMO-BALSAMU způsobuje prokrvení i hlouběji uložených tkání. Silné prohřátí v místě aplikace THERMO-BALSAMU s následnou zvýšenou pohybovou aktivitou a tím i zrychlením procesu látkové výměny s sebou přináší odbourávání a spalování tuků i odvádění přebytečné vody z tkání. THERMO-BALSAM lze použít i k vyhledávaným procedurám při formování postavy či snižování nadváhy, která velice často trápí ženy i muže. Je nutné podotknout, že při použí­vání THERMO-BALSAMU je nezbytně nutné provádět pohybovou aktivitu, aby účinek byl zřetelný. Víme, že tuk je odbouráván v organizmu právě na nejteplejších místech. THERMO-BALSAM zde slouží jako aktivní značkovač. Svým účinkem, tedy prohřátím ošetřených partií, je předurčí ke zmíně­nému procesu. Používání přípravku se může projevit i zlepšením kloubní pohyblivosti, odstraněním bolestivosti,uvolněním svalové ztuhlosti. THERMO-BALSAM je vhodné použít při rehabilitaci poranění kloubů, svalů, šlach, zlomeninách kostí a revmatizmu. Éterický skořicový olej je obsažen v krémovém základu, jehož složení tvoří výhradně rostlinné oleje, a tím je umožněno proniknutí účinných látek do pokožky.

 

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje, např. sójový, mandlový, jojobový. Včelí vosk. Éterické oleje, např. z černého pepře, skořicový, jalovcový. Emulgátory. Vitamíny A, E, F. Kyselina mléčná, glycerin. Destilovaná voda.

 

Použití: 
THERMO-BALSAM se nanáší v tenké vrstvě na pokožku a krátce vmasíruje. Ošetřená místa je nutné překrýt FÓLIÍ PRO ZÁBALY, aby účinná látka, éterické oleje, neunikla do volného prostoru. Dále prove­deme zábal do teplé přikrývky, aby došlo ke kumulaci tepla. Doporučená doba zábalu je 30–60 minut. Při formování postavy se kúra provádí v kosmetických salonech obden v počtu deseti jednotlivých aplikací, při individuálním použití se aplikace provádí podle potřeby. Před použitím doporučujeme konzultaci s kosmetičkou nebo lékařem.

 

Upozornění: 
Při aplikaci tohoto účinného přípravku dochází k dráždění pokožky, které je zde sice žádoucí, ale u jedinců s přecitlivělou pokožkou může toto podráždění vyvolat nepříjemné pocity. Důležité je provedení zkušebního testu snášenlivosti nanesením malého množství THERMO-BALSAMU například do loketní jamky. Alergikům a těhotným ženám použití tohoto přípravku nedopo­ručujeme!

 

INCI: 
Aqua, Glycine soja Oil, 90% Cetearyl alcohol, 10% Sodium cetearyl sulfate, Glycerin, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Cinnamomum zeylanicum Bark Oil, Cera flava, Cinnamal, Piper nigrum Fruit Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Lavandula hybrida Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Limonene, Linalool, Eugenol, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Lactic Acid, Tocopheryl acetate, Thymus serpillum Oil, Salvia officinalis Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Citrus limon Peel Oil, Rosa damascena Flower Oil, Citronellol, Geraniol, Benzyl benzoate, Retinyl palmitate, Citral

 

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

 

Pro více informací o programu CELLU-THERAP klikněte ZDE

Hodnocení

V této chvíli není zadáno žádné hodnocení.

Napsat recenzi

THERMO-BALSAM SKOŘICOVÝ PROHŘÍVACÍ BALZÁM

THERMO-BALSAM SKOŘICOVÝ PROHŘÍVACÍ BALZÁM

Skořicový prohřívací balzám

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

5 dalších produktů ve stejné kategorii: