HY-INTIM SET Zobrazit větší

HY-INTIM SET

Nové

Sada mycích olejů pro ženy a muže

Více informací

Tento produkt již není na skladě

466,00 Kč

Více informací

HY-INTIMA a HY-INTIM H v sadě pod společným názvem HY-INTIM SET za výhodnou cenu.

Hydrofilní oleje HY-INTIMA a HY-INTIM H jsou vyráběny z vysoce kvalitních olejů, z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů. Neobsahují žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus. Přípavky mohou přispívat k optimalizaci funkce pokožky pohlavních orgánů. Při pravi­delném používání mohou odstranit nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti, jsouurčeny také pro používání u dětí. Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržují rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňují všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Mají antiseptické a dezo­dorační účinky. Příjemná bylinná vůně. Vynikající mycí a dezodorační účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů.

 

Použití:
Intimní mycí oleje jsou určeny k šetrnému omývání pokožky a vnějších pohlav­ních sliznic. Olej nanášíme na vlhkou pokožku. Díky použitým emulgátorům dojde při smísení s vodou k vytvoření emulze, která smývá nečistoty z pokožky. Intimní oleje a speciální intimní balzámy podporují přirozené fyziologické funkce pokožky a symbio­tickou mikroflóru. Používejte dle potřeby 1–2x denně cca 5 kapek.

 

INCI: 
Butyrospermum parkii Butter, Simmondsia chinensis Seed Oil, Mangifera Indica Seed Butter, Cera flava, Squalane, Tocope­heryl acetat, Chamomilla recutita Flower Oil, Lavandula angusti­folia Oil, Lecithin, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Daucus carota sativa Seed Oil, Retinyl palmitate.

 

Skladování: 
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

 

Pro celkový přehled o přípravcích pro intimní hygienu klikněte ZDE 

Hodnocení

V této chvíli není zadáno žádné hodnocení.

Napsat recenzi

HY-INTIM SET

HY-INTIM SET

Sada mycích olejů pro ženy a muže

11 dalších produktů ve stejné kategorii: