Jedlový olej Zobrazit větší

Jedlový olej - DOPRODEJ

Nové

100% přírodní jedlový olej /Abies Sibirica/

Více informací

Tento produkt již není na skladě

138,00 Kč

Více informací

Doporučení:

- vynikající doplněk ke Frolovově dechovému trenažéru - při nachlazení přidat 1 kapku, použít teplou vodu /70st/.

 

Další možnosti použití:

Opary - po každém jídle lehce potřeme postižené místo jedlovým olejem /pozn. trpíte-li opary často, doporučujeme zahájit endogenní dýchání s pomocí Frolovova dýchacího trenažéru za účelem posílení imunity a radikální změny procesů látkové výměny/

zánět průdušek, zápal plic - kombinujeme potírání s inhalací /lze aplikovat buď pomocí Frolovova dýchacího trenažéru nebo tzv. domácím způsobem, kdy do nádoby nalijete vařící vodu, přidáte 3-4 kapky oleje, pokryjte si hlavu plenou a vdechujte páry. Pak potřete hrudník olejem a lehnete si pod přikrývku/.

angína - 2-5x denně ve 4-6 hodinových intervalech aplikujeme na mandle čistý olej pomocí špejle s vatovým tampónem.

chřipka a další nemoci z nachlazení (zejména u dětí) - olejem potíráme horní část zad a hrudníku, provádíme masáž chodidel v reflexních zónách 4-5x denně, v intervalech 5-6 hodin. Po každé proceduře pevně zabalíme nemocného do prostěradla, oblečeme mu teplé ponožky, přikryjeme teplou přikrývkou a podáváme bylinkový čaj podporující pocení.

Kopřivka - smícháme 1 díl jedlového oleje se 3 díly dětského krému nebo olivového oleje obohaceného vitaminem C. Můžeme si také připravit mast ze 3 kapek jedlového oleje a malého množství (asi 1 čajová lžička) jakéhokoli krému, vazeliny nebo lanolinu. Postižená místa potíráme směsí dokud kopřivka nezmizí.

kosmetický prostředek - jedlový olej je ideálním kosmetickým prostředkem. Má regenerační vliv na buňky, a tím v krátké době vypíná ochablou pokožku a odstraňuje vrásky. Působí také jako přírodní deodorant, proto ho slabým potřením aplikujeme na místa, kde se potíme

zlomeninypohmožděniny - jedlový olej aplikovaný na zlomeniny a pohmožděniny urychluje růst kostí a hojení. Postižené místo potíráme 2x denně

Revmatický zánět kloubů, záněty kloubů po infekcích - předem prohřáté klouby (obkladem namočeným v horkém roztoku mořské soli) potíráme čistým jedlovým olejem a aplikujeme Priessnitzovy obklady. Po třech dnech nastane úleva a pak individuálně aplikujeme na noc podle bolestivosti kloubů a otoků.

paradentóza, bolesti zubů a další onemocnění dutiny ústní - vatový nebo obvazový tampón namočíme v oleji a přiložíme na nemocný zub nebo na zanícenou dáseň na dobu 10 minut. V případě bolesti zubů opakujeme 1,5-2 hodinách. V případě paradontózy aplikujeme 15-20x a po 6 měsících opakujeme /jde-li o těžkou formu paradontózy, lze po 6 měsících opakovat potřetí. Pozor na popálení sliznice/.

ošetření poranění - řezné rány a škrábance ošetřujeme čistým jedlovým olejem - ochraňuje před hnisáním. Pozor! Velká poranění se olejem ošetřovat nesmějí.

spáleniny a některá poranění kůže - jedlový olej se osvědčuje jako vynikající prostředek na poranění a spáleniny. Často stačí na poraněné nebo popálené místo jen přiložit ubrousek namočený v oleji.

mokvající postižení kůže - připravíme mast ze 3-4 dílů oleje a 7 dílů libovolného tukového základu. Postiženou část pokožky potíráme 2x denně 8-24 dní.

ekzém,jizvy, hnisavé rány, mírné popáleniny - zhotovíme směs z 1 části oleje a 2 částí libovolného nesoleného tuku. Zasažená místa potíráme 2-3x denně.

bolesti zad, záněty svalů a další onemocnění periferních nervů - bolestivá místa potíráme malým množstvím jedlového oleje. Účinnost se zvýší, pokud si připravíme koupel s přidáním 5 kapek jedlového oleje nebo jiným způsobem prohřejeme bolestivá místa. Délka užívání je asi 10 procedur. Obdobně postupujeme při bolestech nohou, chodidel a kolenních kloubů.

hnisavá ložiska kůže - 1 část jedlového oleje a 1 část višňové masti smíchat a přikládat na postižená místa. Převazovat 1-2x denně.

lupénka /psoriása/ - potíráme 2-3x denně.

K léčebným a ozdravným účelúm nesmíte používat syntetické oleje!!!

Hodnocení

V této chvíli není zadáno žádné hodnocení.

Napsat recenzi

Jedlový olej - DOPRODEJ

Jedlový olej - DOPRODEJ

100% přírodní jedlový olej /Abies Sibirica/

1 dalších produktů ve stejné kategorii: