Sada sprchovacích olejů Zobrazit větší

Sada sprchovacích olejů

1111

Nové

Dárkové balení sprchovacích olejů

Více informací

Tento produkt již není na skladě

574,00 Kč

Více informací

Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, snášenlivosti, tak i aromaterapeutických účinků nabízíme sadu testerů sprchovacích olejů, která se osvědčila i jako vynikající dárekObsa­huje testery všech sprchovacích olejů, což umožňuje vybrat a vyzkoušet si ty nejvhod­nější. Jednotlivá balení o obsahu 20 ml vystačí až na 20 osprchování.

 

Použití: 
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

 

Upozornění: 
Přípravky obsahující mátu, eukalyptus a mentol nejsou vhodné pro děti do 3 let
Šalvějové přípravky nelze používat v průběhu těhotenství a kojení. Snižují, až zastavují tvorbu mateřského mléka!
 

Složení sady: 

 

INCI: 
Je součástí každého jednotlivého balení.

 

Skladování: 
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu. 

Hodnocení

V této chvíli není zadáno žádné hodnocení.

Napsat recenzi

Sada sprchovacích olejů

Sada sprchovacích olejů

Dárkové balení sprchovacích olejů

4 dalších produktů ve stejné kategorii: