Meridiány

 

Meridiány neboli akupunkturní či energetické dráhy jsou součástí složitého systému tradiční čínské medicíny.

Nejedná se o určité izolované oblasti na těle, ale o uzavřený "energetický" koloběh celého organismu. Každá akupunkturní dráha nese název určité funkční skupiny, které jsou představovány buď jangovým (dutým) nebo jinovým (plným) vnitřním orgánem. Kromě těchto 12 "řádných" akupunkturních drah rozlišujeme 8 "zvláštních" drah, z nichž se budeme podrobněji věnovat dráze řídící a početí.

Společným základem meridiánové diagnostiky je to, že chorobné příznaky jsou spojeny jak s vlastním průběhem akupunkturní dráhy, tak s onemocněním daného vnitřnímu orgánu, ke kterému jsou přiřazeny.

Čínská medicína používá pro popis lokalizace bodů a meridiánů velmi důmyslný systém, který umožňuje u každého člověka individuálně odvodit vzdálenost mezi dvěma místy. Tuto měrnou jednotku nazývá cun, který se ještě rozděluje na 10 tzv. fenů. Jedná se o staročínskou měrnou jednotku, která respektuje různé proporce těla u konkrétního jednotlivce. Za 1 cun se obecně považuje šířka palce ruky.

 

 

PRINCIP JE ZALOŽEN NA VYLADĚNÍ NAŠÍ ENERGETICKÉ SÍTĚ.

Pomocí dvanácti bioinformačních přípravků neboli dvanácti klíčů dokážeme vyladit dvanáct základních meridiánů (energetických drah) našeho těla. Též mají vliv i na 8 speciálních meridiánů, které spolu se základními tvoří podstatu naší energetické sítě.Když se podíváme na schéma Regenerace ve Sféře, připomíná nám lidské tělo a každý přípravek je klíčem k určité oblasti. Jednotlivé části jsou vzájemně propojeny energetickými dráhami, kterým se také říká meridiány.

 

KDYŽ JE ENERGIE V MERIDIÁNU V DISHARMONII, ZAČÍNÁ V JEHO PRŮBĚHU DEGENERACE, A TO ZEJMÉNA NA KŘIŽOVATKÁCH MERIDIÁNŮ A V MÍSTECH JEJICH VÝSTUPU NA POVRCH. V MÍSTECH S NEDOSTATKEM ENERGIE SE TVOŘÍ ZÁNĚTLIVÁ LOŽISKA A MÍSTA, KDE SE HROMADÍ TOXICKÉ ODPADNÍ LÁTKY NAŠEHO METABOLISMU, ALE I METABOLISMU BAKTERIÍ, VIRŮ A PLÍSNÍ.

 

V preparátech jsou obsaženy vybrané rostliny a podle speciálního postupu jsou sestaveny do pyramidálního systému. Rostliny spolu vzájemně synergicky působí a celá kompozice má velmi silný regenerační efekt.

 

SFÉRA MÁ 12 ZÁKLADNÍCH POZIC, 12 PŘÍPRAVKŮ A 12 BAREV

Rozmístění přípravků můžete vidět na obrázku před sebou. Každý přípravek má své jméno, číslo, a barvu, podle toho, k jakému stupni ve Sféře náleží.

Oddělením horní poloviny Sféry získáte malý regenerační okruh podle pěti elementů.

Když rozdělíme schéma na dvě poloviny, můžeme si při troše fantazie představit dvě osoby stojící nohama k sobě. Nebo dva spojené trojúhelníky, či dvě pyramidy. Schéma nám znázorňuje vyzařování člověka v podobě dvou přiklopených pyramid základnami k sobě. Horní polovina je podobná té spodní. Znamená to: co je nahoře, je i dole a obráceně.

Každý kroužek odpovídá určitým orgánům a je i klíčem k dané oblasti. Lahvičky vyzařují různé frekvence, které odpovídají příslušné oblasti těla. Užíváním přípravku v pravidelných intervalech docílíte synchronizace se shodnými informacemi produktu a ty se vzájemně vyruší. Pokud jste měli v těle nějaká depozita odpadních látek, začnou se z těla tyto škodliviny pomocí biorezonance postupně uvolňovat.

 

Při regeneraci doporučujeme pít hodně čisté vody, aby se toxiny mohly lépe rozpouštět a odplavovat. Nezapomínejte, že bez dostatku čisté vody se pořádně mýt nedá.

Tak lze postupně ,,hloubkově" očistit celé tělo pomocí dvanácti klíčů Sféry.

Využijte i různých kombinací k očištění svého fyzického a duševního těla.

Díky informacím jednotlivých klíčů si tělo samo nastolí proces samoregenerace. Začněte včas ! Ještě než se dá zjistit problém ve vašem těle prostřednictvím moderních přístrojů, můžete jej vy sami eliminovat prevencí ! Vysoká kreativnost použití je obrovskou výhodou Sféry.

VYVÁŽENÁ KOMPOZICE MÁ SÍLU

Přípravky jsou vyváženou kompozicí rostlin z celého světa. To nejlepší, co nám příroda dala. Podle vyzařování vlnových délek jednotlivých rostlin a také podle jejich chemického složení jsou sestaveny jednotlivé inteligentní kompozice, které mají velkou sílu harmonizovat příslušné sféry těla s maximální dokonalostí samotné přírody.

 

PODÍVEJME SE NA TO Z JINÉ STRANY

Když vaříte a chcete, aby připravované jídlo bylo nakonec chutné, vezmete si vždy pouze dané množství suroviny a z nich uvaříte výborné jídlo. Při vytváření speciálních kompozic si musíte počínat stejně. 
Musíte byliny poznat po všech stránkách, jak jejich obsahové látky, tak energie. Kompozice bylin se tvoří postupně s odpovědným přístupem a s mnoha různými testy. Nesmí být starší dvou let a musí být vysoce kvalitní. Jedině použitím kvalitních surovin bude výsledný produkt též kvalitní a účinný.

 

 
 

Regenerace ve sféÅe

POZICE SYSTÉMU REGENERACE VE SFÉŘE

 

Sféra 1/sféra plexus solaris /žlutá/

Sféra 2/játra žlučník  /zelená/

Sféra 3/ledviny, močový měchýř /modrá/

Sféra 4/žaludek, sleziny, slinivka /béžová/

Sféra 5/aktivátor, harmonizátor /tmavě zelená/

Sféra 6/plíce,tlusté střevo /fialová/

Sféra 7/srdce, tenké střevo /červená/

Sféra 8/tři zářiče, osrdečník, buňky /tmavě nachová/

Sféra 9/mužská hormonální sféra /tmavě modrá/

Sféra 10/ženská hormonální sféra /oranžová/

Sféra 11/tonicum, afrodiziakum /růžová/

Sféra 12/trankvilizér /khaki/

 

Sféra 1/sféra plexus solaris /žlutá/

Barva: žlutá
Číslo pozice: 1

Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem – Intocel. Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek. I dokonale oslabený organismus se velmi rychle zregeneruje. Když si nevíte rady co podat, vezměte si Intocel.

 

NASTÁVÁ FÁZE STABILIZACE A REGENERACE POVRCHU TRÁVICÍHO ÚSTROJÍ.

 

Rostliny obsažené v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány.

 

Velmi důležitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, že naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliže máme střeva ve špatném stavu, naše celková výživa těla nemusí být zrovna ideální. Dáváme šanci vzniku alergiím a dalším vážným onemocněním. Předejděte rakovině střev řádnou prevencí.

 

Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností. Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém „zaplísnění“ organismu. Je zde obsažena myrha, kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní fytolátky čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky po­užívaly již ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě potlačit a vyhubit, aby dále neničily naše tělo. Každý následující přípravek má zase jiné skladby rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů. Intocel je určen pro rychlou stabilizaci organismu.

Výrobky působící ve sféře:

IntocelSagraninViraimun  

 

Meridiány ve sféře:

meridián tří zářičůmeridián opaskumeridián žaludkumeridián slezinymeridán jinový patnímeridián jinový pojivový

 

zpět na přehled sfér                               

Sféra 2/játra žlučník  /zelená/

Barva: zelená
Číslo pozice: 2

 

Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu uložišť toxinů.

 

Očistíme pól plus naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Zlepšuje se zrak, naše „zraková čidla“ jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Játra je důležité posilovat při neplodnosti a také při praskání cévek.

 

Detoxin nám pomůže očistit povrch a naši pokožku. Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organismu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě.

 

Když máte dobře funkční játra, tělo se lépe vyrovnává s toxiny.

 

Výrobky působící ve sféře: 

DetoxinVista ClearDetoxin krém

 

Meridiány ve sféře:

meridián jatermeridián žlučníku

 

 

zpět na přehled sfér                   

Sféra 3/ledviny, močový měchýř /modrá/

Barva: modrá
Číslo pozice: 3

Doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek.

Pro detoxikaci organismu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství.

Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří pól plus a ledviny minus . Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný. Ledviny jsou propojeny na naše „zvuková čidla“ čili uši a s úklidem ledvin dochází k obnovení sluchu. Zastavuje se degenerace dalších částí kloubů a kostí.

 

Doplněním energie v ledvinách a močovém měchýři se tělo zbavuje bolestí v kříži. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin. V ledvinách je uložena vrozená energie, a tak je nutno, abychom ji šetřili, dále s ní dojedeme. Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností.

 

Musíme dobře pít, zejména čistou vodu, aby naše dva očištěné póly, a tím i baterie, byly dobře zality elektrolytem, vodou a výroba elektřiny probíhala bezchybně.

Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech Sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje.

Výrobky působící ve sféře:

DiocelDiocel biominerálDiocel supracidDiocel Atrizone krém 

 

Meridiány ve sféře:

meridián ledvinmeridián močového měchýřemeridián plic

 

 

zpět na přehled sfér                       

Sféra 4/žaludek, sleziny, slinivka /béžová/

Barva: béžová
Číslo pozice: 4

 

Nyní číslem čtyři vyčistíme „směšovací energetický kotel“ – žaludek.

 

Když posílíme žaludek, posílíme i všechny ostatní orgány kolem. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií.

 

Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník – slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo.

 

Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a o regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin. Obsahuje fytolátky, které mají eliminační vliv na řadu parazitů. Když máte pocit, že jste snědli nějaké jídlo, které vám neudělá dobře, použijte tento přípravek, který může díky hořčinám vaši dietetickou chybu částečně napravit. Je nejvíce hořkým produktem, ale žaludek a slinivka to mají rády, včetně žlučníku a dvanáctníku. Hořčiny podpoří metabolismus a zpracování.

 

Tuto oblast si můžeme představit jako obousměrný bermudský trojúhelník, kde všechno mizí a zároveň vzniká.

 

Zde se pracuje společně na zpracování a výrobě části energie.

 

Výrobky působící ve sféře:

Astomin

 

Meridiány ve sféře:

meridián žaludkumeridián slezinymeridián jatermeridián žlučníku

 

zpět na přehled sfér                              

 

Sféra 5/aktivátor, harmonizátor /tmavě zelená/

Barva: tmavě zelená
Číslo pozice: 5

 

Aktivujeme všechny pozice a probereme spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a aktivujeme systém pro spuštění.

 

Představitelem účinného aktivátoru je přípravek Astofresh, který podporuje nejen účinky Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni Regenerace ve Sféře. Pomáhá při všech činnostech.

 

Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce.

 

Výrobky působící ve sféře:

AstofreshAstofresh - tablety

 

Meridiány ve sféře:

meridián žaludkumeridián slezinymeridián plic

 

 

zpět na přehled sfér                           

Sféra 6/plíce,tlusté střevo /fialová/

Barva: fialová
Číslo pozice: 6

 

Po čísle pět přejdeme na „sací a okysličovací systém“ – plíce.

 

Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost.

 

O rozvod energie se postarají naše rozvodné kabely – meridiány – energetické dráhy a transformační stanice – čakry. Těch základních je sedm. Před spuštěním nám fytolátky pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce. Díky unikátní směsi rostlinných látek se před tímto doplňkem stravy bude třást strachy řada bakterií, virů a mikrobů. Chřipka, nachlazení, rýma, tam všude mohou rostliny "přidat ruce k dílu".

 

Výrobky působící ve sféře:

BaktevirDeviralDinavir

 

Meridiány ve sféře:

meridán plicmeridián tlustého střevameridián sleziny

 

 

zpět na přehled sfér                         

Sféra 7/srdce, tenké střevo /červená/

Barva: červená
Číslo pozice: 7

 

provedeme aktivaci centrály – mozku a čerpadla – srdce.

 

Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Přípravkem 7. Sféry je Venisfér, který doslova znamená přijít do vyšší sféry.

 

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu. Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy – hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru.

 

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit takzvanou "hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět. Díky němu vstoupáme vzhůru. Je to, jako když si v domě zmáčkneme knoflík ve výtahu do sedmého patra. Z výšky máte větší rozhled a více toho uvidíte.

 

Vytažení energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie a možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit.

 

Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice.

 

Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni.

 

Výrobky působící ve sféře:

VenisférVenisfér krém

 

Meridiány ve sféře:

meridián srdcemeridián osrdečníkumeridián tenkého střevameridián sleziny

 

       

zpět na přehled sfér                          

Sféra 8/tři zářiče, osrdečník, buňky /tmavě nachová/

Barva: tmavě nachová
Číslo pozice: 8

 

Očista jednotlivých buněk.

 

Gerocel, přípravek 8. Sféry, je velkým pomocníkem Venisféru. Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka svoje děti a dát jim to nejlepší.

 

Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít prostředí kolem nich náležitě čisté. Již předtím jsme je z ostatních pozic řádně očistili a připravili.

 

Nyní je zapotřebí jejich chod sesynchronizovat.

 

Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví.

 

Výrobky působící ve sféře:

GerocelGerocel bioenzym

 

Meridiány ve sféře:

meridán řídící, meridián srdcemeridián osrdečníkumeridián tří zářičůmeridián plicmeridián sleziny

 

 

zpět na přehled sfér                    

 

 

Sféra 9/mužská hormonální sféra /tmavě modrá/

Barva: tmavě modrá
Číslo pozice: 9

 

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset.

 

Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to životabudiče!

 

Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a řadu velmi prospěšných látek.

 

Přípravek 9. Sféry, Androzin, je určen zejména mužům, ale mohou jej užívat i ženy. Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti.

 

Napumpují nám novou energii do žil.

 

Výrobky působící ve sféře:

Androzin

 

Meridiány ve sféře:

meridián ledvinmeridián močového měchýřemeridián jangový pojivovýmeridián jinový pojivovýmeridián jangový patnímeridián jinový patní

 

zpět na přehled sfér                 

Sféra 10/ženská hormonální sféra /oranžová/

Barva: oranžová
Číslo pozice: 10

 

Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a řadu velmi prospěšných látek.

Estrozin, přípravek 10. Sféry, je určen zejména ženám, ale mohou jej užívat i muži. Každá žena si tento preparát oblíbí pro jeho harmonizační účinky na hormonální systém. Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti.

Napumpují nám novou energii do žil.

 

Výrobky působící ve sféře:

EstrozinEstrozin krém

 

Meridiány ve sféře:

meridián početímeridián plicmeridián močového měchýřemeridián žlučníku

 

zpět na přehled sfér                            

Sféra 11/tonicum, afrodiziakum /růžová/

Barva: růžová
Číslo pozice: 11

 

Název Levamin je utvořen od slova levitace – vznášet se. Jestli má něco sílu, pak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče.

 

Je spojovacím článkem vrchní a spodní pozice.

 

Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka. Váš ochranný obal – aura – může být díky němu tak silný, že jste středem pozornosti ostatních, kteří lehce podléhají vašemu energetickému poli a rozhodnutím. Nikdy této síly nezneužívejte negativním způsobem! Jste tu od toho, abyste pomáhali slabším. Tvoření dobrých skutků vám bude odměnou.

 

Levamin je klid a pohoda, ochranný štít vůči cizím energetickým vetřelcům a ochrannou bariérou Sféry. Je to stimul všech pracovníků uvnitř.

 

Tonizuje a harmonizuje osobnost. Navozuje příjemný energetický stav.

 

Posiluje játra a žlučník, bystří všechny smysly, vnímání a všechno dění vidíte s nadhledem. Prohlubuje paměť a dává vám vnitřní sílu. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.

 

Lotos má zajímavou schopnost regenerace. Když mu záření poškodí DNA, dokáže si ji sám opravit. Není to úžasné?

 

Výrobky působící ve sféře:

Levamin

Meridiány ve sféře:

meridián řídícímeridián početímeridián osrdečníkumeridián jatermeridián ledvin, meridián žaludku

 

zpět na přehled sfér                               

Sféra 12/trankvilizér /khaki/

Barva: khaki
Číslo pozice: 12

 

Celkově zklidňuje a je doplňkem nebo protikladem Sféry 11.

 

Přípravkem 12. pozice Regenerace ve Sféře je Nervamin, který stejně jako Astofresh ho můžete použít jako doplněk ke všem pozicím Sféry, nebo jako samostatný přípravek. Obsahuje nardový olej, substanci, která byla v dřívějších dobách velmi ceněna a nesměla chybět v žádném elixíru mládí. Navozuje příjemný spánek a také napomáhá při zklidnění kašle.

 

Když potřebujete nějaký systém zharmonizovat, rychle zklidnit, pak máte právě jedinečnou možnost použít Nervamin. Například centrální nervový systém, hormonální systém a další.

 

Použijte jej vždy, když máte velký nápor práce a nezvládáte stres.

 

Dokážete s ním uvolnit napětí ve všech částech těla. Nervamin vyjadřuje klid a pohodu.

 

Výrobky působící ve sféře:

Nervamin

 

Meridiány ve sféře:

meridián žlučníkumeridián slezinymeridán tlustého střevameridián jatermeridián osrdečníku

 

 

zpět na přehled sfér